۱۳۹۱ مهر ۷, جمعه

بالاخره کشف کردم که امام جمعه محترم خلخال چگونه به رقم حیرت انگیز 400میلیون دلار رسیدند!

امام جمعه خلخال گفت خلخالی ها به خاطر اهانت به پیامبر اسلام 2 روز گوگل را تحریم کردند که این امر موجب ضرر 400 میلیون دلاری به گوگل شد.
با کمی تفکر و تامل در گفته های جناب امام جمعه خلخال اینگونه میتوان نتیجه گرفت که ایشان یکی از مدارک علمی خود را در ریاضیات و آمار کسب کرده اند و صد البته این سخنان نشانگر مطالعات گسترده ایشان در این رشته میباشد .
به خاطر این سخنان عالمانه باید به ایشان گفت آفرین صد آفرین دکتر امام جمعه ی نازنین !
البته نباید زمان گفتن این سخنان را که ایشان در چه حالی بودند از نظر دور داشت ، با توجه به اینکه ایشان دانشمند برجسته ای هستند و در زمینه های زیادی تبحر و به علوم گونان زمان خود آشنایی کامل دارند ، احتمالا قبل از بیان این سخنان مشغول مطالعه ی علوم خفیه نیز بوده اند ، این خود از آنجا معلوم است که دکتر امام جمعه محترم ، اجنه و شیاطین شهر خلخال را هم نیز جزو مردم خلخال به حساب آورده اند .
تعداد مردم خلخال با توجه به آمار حدودا 150 هزار نفر است که اگر اجنه ی شهر خلخال را که احتمالا به بالای 7 هزار ترلیون نفر میرسد به حساب آوریم مطمئنا ضرر و زیان شرکت گوگل توسط مردم خلحال که به 400 میلیون دلار در 2 روز رسید ، قطعا درست خواهد بود. البته اگر تعداد اجنه ها وشیاطین حومه ی شهر خلخال را هم به حساب آوریم احتمالا سر به بی نهایت میگذارد.
این مساله حاکی از آن است که چقدر اینترنت مورد توجه امام جمعه و اجنه ی محترم شهر خلخال میباشد و نشان میدهد که ایشان چه نفوذ زیادی در بین اجنه و شیاطین دارند .
این مورد که امام جمعه دانشمند خلخال توانسته اجنه و شیاطین را مشتاق جستجو در گوگل کند و بعد آنها را از جستجو در گوگل منع کند میتواند برای دیگر ائمه جمعه آموزنده باشد و به آنها نیز در رفاقت با اجنه و شیاطین و نحوه ی ارتباط موثر با آنها کمک فراوانی کند.


هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر