۱۳۹۱ مهر ۱۱, سه‌شنبه

ما با چگونه افرادی طرف هستیم؟

با نگاهی گذرا به کارنامه ی 33 ساله  ی جمهوری اسلامی باید فهمید که مماشات و اغماض در مورد رفتارها و برنامه های خانه خراب کن این حکومت جهل وجنون و جنایت ،حماقت محض است. با یک نگاه به روند برنامه ریزیهای اعمال شده در سیاست داخلی و خارجی این نظام می فهمیم که ، هیچگاه منافع ملی و عاقبت اندیشی در اندیشه ی مخرب و ویرانگر آقایان حکومت ، محلی از اعراب نداشته و ندارد.
حکایت این آقایان ، حکایت کفتارها و لاشخوران طبیعت است. این جانوران مفت خور اصلا توجه ندارند که این لاشه ی افتاده بر زمین با چه تلاشی شکار شده ،حرص و طمع اینها مجالی برای خوب و بد کردنشان نمی گذارد، برای این جانوران مفت خور فرق نمی کند که آنکه بر زمین افتاده پیر است یا جوان ، بچه است یا بالغ ، نر است یا ماده، آنان فقط به فکر اینند که هرچه بر زمین افتاده می تواند سیرشان کند .
این حکومت نیز مانند آنچه که این جانوران می کنند ، عمل می کند و به تنها چیزی که فکر می کند باقی ماندن خویش بر مسند قدرت است ، حال به هر قیمتی که باشد برایش فرقی نمی کند .
حکومت های سرکوب گر در شیوه ی رفتار و کردارشان همانند یکدیگر عمل می کنند ، نمونه اش حکومت سرکوب گر سوریه است که برای حفظ بقای خودش حاضر است تمام مردم سوریه را به کشتن دهد ، مگر مردم سوریه چه گفته اند و چه می گویند که این چنین آماج گلوله های آتشین قرار می گیرند، مگر آنان چه گناهی مرتکب شده اند که باید زیر چادر های بی امکانات پاییز و زمستان را به سر کنند و آرزوی آرامشی نسبی را به خواب ببینند.  بر کسی پوشیده نیست که این مردمان مظلوم حرفی جز حقوق اولیه انسانی نمی زنند ، درست همان گونه که دیگر مردم به پا خاسته در کشور های دیگر عربی جز آنچه که حقشان بوده سخنی دیگر بر زبان نراندند.
همین حکومت غارتگر خودمان که حرف از حقوق حقه ی مثلا مردم مصر می زد ، آیا زمانی که  مردم خودمان درخرداد 88 برای حقوق حقه ی خویش که همانا رای شان بود به خیابان ها آمدند ، چه کاری جز سرکوب و به زندان انداختن آنها انجام داد . وقتی این رژیم از حقوق مردمانی که بود و نبودشان برای دزدی های آنها آن چنان تاثیری ندارد دفاع نمی کند باید باورمند این قضیه باشیم که چاقو دسته خود را نمی برد، این واضح است که این آقایان خیر و صلاح ما را نمی خواهند ، پس بر ما واجب است که در جریاناتی که در حال حاضر در کشورمان جریان دارد و خطراتی که هر لحظه بیشتر از پیش ما و کشورمان را تهدید می کند آب به آسیاب این بی همه چیزان نریزیم و برای برون رفت از این شرایط بحرانی به یک اتحاد منسجم و پایدار برسیم و کشورمان را از شر تهدیدات خواسته شده ی آقایان نجات دهیم.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر